ПАРКЕТНІ РОБОТИ
ПАРКЕТНІ РОБОТИ
У КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
у Києві та Київській області
Ми виконуємо наступні паркетні роботи (Київ та Київська область):
- укладання паркету на клею та цвяхах
- монтаж фанери на клею та дюбелях (під паркет)
- шліфування паркету
- лакування паркету
- установка дерев'яного плінтуса
- укладання паркетної дошки
- укладання ламінату
- укладання лінолеуму
- укладання ковроліну
- установка пластикових плінтусів
- цементно-піщана стяжка
- самовирівнювальна стяжка (нівелір маса)
При виборі покриття для підлоги сьогодні більшість людей зупиняються на паркеті. Його колір, структура і візерунок надасть Вашому будинку індивідуальності. Паркетна підлога – це багатошарове покриття, і у кожного шару є головні функції. Цементна стяжка підлоги забезпечує фундамент, шар фанери - додаткову стійкість, паркет з лаковим покриттям — естетичність.
Паркет бажано укладати лише у приміщеннях, де можна підтримувати нормальний для нього волого-температурний режим. Для дуже сухих або сирих приміщень паркет не підходить. Оптимальна вологість повітря 50-60%, тоді дерево зберігатиме оптимальну вологість 7-10%. Якщо вологість повітря зростає, то дерево насичується водою, розбухає і паркетна підлога починає розширюватися. Невеликих деформацій уникнути не вдасться у будь-якому разі. Тому між паркетом та стіною залишають простір. До того ж поверхня стін, особливо зовнішніх буває холодніша, що сприяє утворенню конденсату.
Під час ремонту повітря в приміщенні зазвичай насичене вологою. Тому паркет укладають після закінчення всіх робіт, пов'язаних із водою. Єдиним винятком є поклейка шпалер, яку допускається виробляти, коли паркет вже покладений, щоб пил при шліфуванні паркету не зіпсував рельєфних або інших вишуканих шпалер. Але при цьому паркет ґрунтують одним-двома шарами лаку. Взимку в приміщеннях, що опалюються, паркет навпаки пересушується. При зниженні температури на вулиці вміст води в повітрі знижується, це повітря надходить при провітрюванні в опалювальне приміщення. Вода починає переходити з дерева у сухе повітря. Паркет усихає, утворюються щілини між планками, хоч і вважається, що допустимо утворення ледь помітних щілин, які зникають після закінчення опалювального сезону. Ось чому фахівці радять берегти паркет від перепадів вологості і температури, як при його укладанні, так і при експлуатації. Не слід забувати, що підтримання вологості в приміщеннях на рівні 50-60% при температурі близько 18-20 градусів оптимальне для підтримки гарного самопочуття людини, домашніх рослин та тварин.